СРАМОТА Полицаец „им го покажа“ на медиумите (ВИДЕО)

Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и екипата на Итна помош го изнесуваа Бојан Јовановски од зградата на обвинителството за организиран криминал.

Видео: ТВ Телма

Суспендиран безобразниот полицаец

Прочитајте и...  ОБСЕ: Медиумите се во опасност, план за силна економска поддршка е итно потребен

Прочитај повеќе

Потешко повреден работник на изградба на објект во Аеродром

Слободен печат

Се удави човек во Охридско Езерo

Слободен печат

Казни за 29 граѓани и две фирми од Струмица

Горан Наумовски

Скопјанка се повредила во градски автобус

Малолетници се судриле со велосипеди на патот Велес-Градско

Охриѓанец паднал во провалија

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Возач со автомобил удрил во жена, а потоа ја нападнал

Кумановец починал по пад во ископ во каменолом

Слободен печат

Во пожар во Скопје изгоре владино возило

Слободен печат

Почина затвореник кој издржувал казна затвор во КПУ „Идризово“

Слободен печат

Тетовец изрешетан со куршуми од две лица

Слободен печат

Мртов маж пронајден во стан во Козле, соседите пријавиле непријатна миризба

Слободен печат