Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили.

Овој пат, Сораја спои две во едно. Таа објави жешка фотка во скапоцен автомобил, а притоа се сликаше и без шминка.

View this post on Instagram

One without make-up and filters 😂😂😂 🤷‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

– Една без шминка и филтери, истакна Сораја во описот на фотографијата на која во прв план беа нејзините гради.

Не требаше долго време да добие бројни коментари на оваа објава.

Добри воздушни перничиња, напиша еден следбеник.

View this post on Instagram

💣❤

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

😉😘

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🖐🚁

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🌍

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

#tbt❤️ ..

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат