-2 C
Скопје

Tag : воодушевени

Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

Домашна маст која ги решава проблемите со враснати и задебелени нокти и ги елиминира и габичките

Слободен печат
Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и...
Еспресо Шоу биз

Мишел Фајфер објави фотки без шминка, фановите воодушевени (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Мишел Фајфер по повод Денот на благодарноста на Инстаграм сподели форографијата без ниту грам шминка па така на своите обожаватели им го покажа својот...
Еспресо Шоу биз

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Слободен печат
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....
Забава Магазин

Бездомничка со ангелски глас го воодушеви светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред три дена еден полицаец во подземната железница во Лос Анџелес ја сними оваа жена која пешее опера од Пучини, а ова видео стана вистински...
Еспресо Шоу биз

Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Слободен печат
Популарната хрватска пејачка Северина, доколку гледаме според објавите на Инстаграм, во моментот со сопругот Игор и синот Александар одмара во Турција. Во последно време таа...
Еспресо Убавина

Направете сами домашна паста за заби од чии резултати ќе бидете воодушевени

Слободен печат
Ниеден производ на ги отстранува магично дамките од кафе, цигари и газирани пијалоци од забите. Но, овој рецепт за домашна и сосема природна паста за...
Еспресо Мода

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО)

Слободен печат
Се поблиску сме до топлото време и омилените летни активности, па вистински момент е за обновување на гардеровбата и нормално – нов костим за капење,...