9.2 C
Скопје

Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Популарната хрватска пејачка Северина, доколку гледаме според објавите на Инстаграм, во моментот со сопругот Игор и синот Александар одмара во Турција.

Во последно време таа често добива критики дека е преслаба, но не им обрнува внимание.

На објавената фотографија фановите реагираа поделено, некои го критикуваа преслабиот изглед и нејзините нозе кои не им се допаднале, а некои фанови ја пофалија дека изгледа феноменално со оглед на нејзините 47 години.

Погледнете и проценете сами…

https://www.instagram.com/p/Bz0u04hBkXf/?utm_source=ig_embed

Прочитајте и...  Нови земјотреси утрово ги вознемирија граѓаните на Петриња и Сисак

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар