Мишел Фајфер објави фотки без шминка, фановите воодушевени (ФОТО)

Актерката Мишел Фајфер по повод Денот на благодарноста на Инстаграм сподели форографијата без ниту грам шминка па така на своите обожаватели им го покажа својот младешки изглед и во 61-та година.

„Возбудена сум што ќе го видам моето семејство на Денот на благодарноста, но ќе ми недостасува мојата екипа од Монтреал“, напиша Мишел.

Дека актерката изгледна прекрасно и без еден тон шминка, потврдија околу две илјади коментари кои зрачеа од воодушевување.

„Поради тебе му се радувам на стареењето“, „Те обожавам, изгледаш прекрасно“, „Прекрасна и природна“…. и пишуваа во коментарите.

Ова не е нејзината прва ваква објава. Таа и претходно на своите следбеници гордо им го покажуваше својот природен изглед.

Прочитајте и...  Дизајниран познатиот симбол за мир, Мик Џегер со прв самостоен албум и други настани кои ја одбележаа музиката на денешен ден…

Прочитај повеќе

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

четиринаесет − 3 =

Прочитај повеќе

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Слободен печат

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат