Tag : wow

Жена Магазин

Разговор со Јана Коцевска: Вистинските хероини се непретенциозни и „невидливи“

Јасмина Кантарџиева Димков
Неодамна заврши повикот за номинации на жени-хероини. Хероини на секојдневието, жени борци за еднаквост и женски права, за заедничкото и заедницата, занемарени шампионки за подобар...
Еспресо Шоу биз

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Слободен печат
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....