Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО)

Имав секс во тројка еднаш. Бев многу, многу млада. Стануваше збор за раните деведесети - изјави сопругата на Вил Смит, Џејда Пинкет Смит.

Многумина сметаат дека со своите изјави во оваа емисија сепак таа отишла предалеку.

Сопругата на Вил Смит (50) Џејда Пинкет Смит (47) во својата реалити емисија „Red Table Talk“ која се емитува преку интернет, а во која таа зборува на сите теми, го откри своето сексуално искуство – и тоа пред ќерката Виола (18) која заедно со неа учествува во секоја емисија.

Иако на почетокот беше интересно откривањето на семејните тајни и „валканите алишта“ многумина сметаат дека Џејда со ова признание отишла предалеку кога пред својата ќерка открила дека имала секс во тројка.

„Имав секс во тројка еднаш. Бев многу, многу млада. Стануваше збор за раните деведесети – изјави сопругата на Вил Смит, поради што Виола на кратко се засрами“.

принтскрин/фејсбук

Претходно во една од своите емисии откри дека била зависник од порнографија и дека нејзината баба ја научила како да се самозадоволува. Сето тоа го слушала нејзината ќерка, која исто така признала дека од родителите научила се за сексот, и тоа кога ги затекнала во акција, а тие за тоа не ни знаеле.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close