Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Одлична и секси како и секогаш!

Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја.

Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на снимањето се појави во ултракраток мини фустан, со црна боб перика која одлично и стои и мала торбичка Lady Dior.

Севе комбинацијата ја прилагоди со необични зелено-шарени штикли кои совршени ги истакнаа нејзините прекрасно обликувани нозе.

Сликата за само неколку часа собра повеќе од 13 илјади лајкови.

Во истата емисија гостинка беше и македонската пејачка Калиопи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close