Tag : ултра

Еспресо Шоу биз

КАКВИ НОЗЕ – Ана Ивановиќ во ресторан во УЛТРА КРАТОК ФУСТАН, Бастијан се топи покрај неа (ФОТО)

Слободен печат
Ана Ивановиќ на крајот на август го роди второто синче, но веднаш по породувањето и се врати на старата линија која гордо ја покажува. Ана...
Еспресо Шоу биз

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Слободен печат
Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја. Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на...
Еспресо Шоу биз

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Слободен печат
Северија Којиќ ја најави новата турнеја „The Magic Tour“ и на големо се подготвува за нови концерти. На својот Инстаграм профил таа објави нова фотка...