Секогаш беспрекорно стилизирана: Меланија Трамп во комбинезон во кој секоја фигура изгледа витко! (ФОТО) - Слободен печат

Секогаш беспрекорно стилизирана: Меланија Трамп во комбинезон во кој секоја фигура изгледа витко! (ФОТО)

Меланија Трамп со својата појава никого не остава рамнодушен. Нејзините модни избори секогаш се феноменални, па така беше и овој пат.

Со силна причина многу често се наоѓа на врвот на листата со најдобро облечени дами.

Комбинацијата која ја обелече за доделувањето на наградите за истакнатите уметници во Вашингтон е одличен избор за сите оние дами кои нафрлиле некој килограм.

Долгиот црн комбинезон со В израз визуено ќе ја издолжи секоја фигура, а салонките на висока потпетица дополнително ќе помогнат да се замаскира вишокот килограми.

Таа и овој пат беше во врвен модел, а тоа се комбинезоните. Оваа сезона сите модни експерти го наведуваат овој модел како совршен избор за многу прилики. Доколку сакате да бидете во тренд, комбинезонот е вистински погодок.

Прочитајте и...  „Викнете доктор“: Нивес Целзиус ги сликаше градите од птичја перспектива (ФОТО)

Прочитај повеќе

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Слободен печат

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Слободен печат

Откриена е причината зошто Елтон Џон се расплака и го напушти својот концерт пред неколку дена (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

седум + Шестнаесет =

Прочитај повеќе

30 години помладата сопруга на Винсент Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето гледаат во неа како хипнотизирани! (ФОТО)

Слободен печат

Емили Ратајковски во минијатурно бикини не потсети зошто нејзиното тело е сон на многу мажи! (ФОТО)

Слободен печат

На 18 февруари Дејвид Гилмор стана дел од „Pink Floyd“, родена е Јоко Оно и уште многу работи кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Слободен печат

Топ 5 стајлинзи: Модна инспирација за сите генерации! (ФОТО)

Слободен печат

„Викнете доктор“: Нивес Целзиус ги сликаше градите од птичја перспектива (ФОТО)

Слободен печат

Синот на Боб Марли ќе настапи на „Д Фестивал“

Слободен печат