13 C
Скопје

Сега знаеме зошто така добро изгледа: Еве што прави Синди Крафорд (ВИДЕО)

Позатата манекенка 53-годишната Синди Крафорд витката фигура ја одржува уште од раните деведесети и затоа сега без срам ги објавува фотографиите со совршено стегнатото тело и свежиот лик на кого годините ништо не му значат.

Иако призна дека и било тешко да прифати дека наполнила 50 години, на нејзините следбеници тоа не им е важно бидејќи се уште им е извор на инспирација и мотивација.

Сега обави и видео од утринскиот тренинг, а глетката каде што таа трча по скалите е како од соништата. Погледнете…

View this post on Instagram

?? @sarahperla1

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар