Tag : знаеме

Еспресо Шоу биз

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Еспресо Шоу биз

Сега знаеме зошто така добро изгледа: Еве што прави Синди Крафорд (ВИДЕО)

Слободен печат
Позатата манекенка 53-годишната Синди Крафорд витката фигура ја одржува уште од раните деведесети и затоа сега без срам ги објавува фотографиите со совршено стегнатото тело...
Здравје Магазин

Конечно знаеме зошто на нездравата храна понекогаш е толку тешко да и кажеме НЕ

Слободен печат
Дали сте се запрашале некогаш зошто понекогаш на нездравата храна е лесно да и кажеме не во еден момент, а потоа е потешко? Авторите на...
Еспресо Секс

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Слободен печат
Кога мажот ја стимулира Г точката кај жената, таа побрзо и полесно доживува интензивни оргазми, а таква точка кај мажите е П точката која е...