сега Archives - Слободен печат

Tag : сега

Еспресо Шоу биз

КОЛКУ ДОБРО ИЗГЛЕДА! Позната е по разголените изданија, но сега направи нешто поинакво и повторно го СРУШИ ИНСТАГРАМ! (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски е позната по разголените фотографии на кои со задоволство ги покажува своите облини, но овој пат објави нешто поинакво и повторно направи бум....
Еспресо Секс

Сакате да се сплеткате со колегата од работа? Сега постои и интернет страница за тоа!

Слободан печат
„AFFAIR at work” во превод – афера на работа, е новата интернет страница за запознавање чии целни лица се главно поединци кои не се нужно...
Еспресо Шоу биз

ЈА ПРОДАДЕ КУЌАТА НА КОЛЕГАТА: Еве кој познат пејач сега УЖИВА во луксузот кој го купи од Драгана Мирковиќ! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Драгана Мирковиќ поседуваше луксузен дом во населбата Сењак во Белград со големина од 300 квадрати, кој го продаде на својот колега Бобан Рајовиќ. Бобан...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

ПОДЕМОТ И ПАДОТ НА ЈУГОСЛОВЕНСКИОТ ЛАС ВЕГАС: Зрачеше од луксуз, во базените течеше шампањ, а сега е обична рушевина (ФОТО)

Слободен печат
Хотелот „Haludovo Palace” на Крк ги привлекуваше најбогатите луѓе од Западот откако во него пари инвестираше познатиот медиумски магнат Боб Гучоне. Екстериерот му беше уреден...
Еспресо Шоу биз

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Забава Магазин

ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ: Земал банана, ја залепил со селотејп на ѕид и сега ќе заработи богатство (ФОТО)

Слободен печат
Неверојанто уметничко дело изложено во една галерија во Мајами Бич се продава за неверојатни 120.000 долари. Се би било сосема во ред доколку ова дело...
Еспресо Шоу биз

Снимија „домашно видео“, раскинаа, а сега повторно заблескаа заедно и воодушевија милиони фанови (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Никол Шерзингер (41) сите ги изненадила кога во Лондон во „Royal Albert Hall“ на доделувањето на наградите „British Fashion Awards“ кој ги слави најдобрите...
Жена Магазин

Ослабела 118 килограми – Но сега има уште поголем проблем! (ФОТО)

Слободен печат
Катерин Шенклин од Оклахома Сити имала 190 килограми и не била во состојба сама да си ги врзе врвците од чевлите, а кога се качувала...
Еспресо Шоу биз

Сега знаеме зошто така добро изгледа: Еве што прави Синди Крафорд (ВИДЕО)

Слободен печат
Позатата манекенка 53-годишната Синди Крафорд витката фигура ја одржува уште од раните деведесети и затоа сега без срам ги објавува фотографиите со совршено стегнатото тело...
Еспресо Жена Магазин Мода

Сите жени од стил сега носат облека во оваа боја! (ФОТО)

Слободен печат
Модата генерално ја избегнува, но сега се најде во прв план… Бојата на фстаците, ментолот, длабока и помалку мрачна или сепак интензива и силна, која...