Руле Турс „нуди“ водено ладење (ВИДЕО) – Слободен печат
Ваш аголВи Препорачуваме

Руле Турс „нуди“ водено ладење (ВИДЕО)

До нашата редакција пристигнаа видеа од читатели кои патувале на релација Куманово-Скопје.

И покрај тоа што имале платени карти за седење за ова патување, сепак тие не можеле да се седнат на своите места. Причината за тоа е што во автобусот на превозникот „Руле Турс“, протекувала вода и седиштата биле мокри. Па затоа тие од Куманово до Скопје морале да стојат речиси еден час.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close