Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена! - Слободен печат

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот на партнер.

Критериумите се секогаш исти, всушност секогаш е еден – да бидам среќна. Сите имаме различни критериуми, некој бара едно, некој друго. Нешто што за мене е добро не мора да биде и за вас и обратно, заетоа единствениот рецепт е некој да ве почитува, да знае да ве насмее и да ве направи среќни“, изјави таа.

Прашањето за наводната врска со 11 години помладиот Србин сепак го избегна.

„Вистина е во голема љубов сум со музиката, работам на нов акустичен албум и нова песна. И многу е емотивно“, тврди таа.

Прочитајте и...  Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Иако призна дека мажите и се нафрлаат дури и преку социјалните мрежи, таа откри дека сепак подраг и е пристапот очи во очи.

„Има секакви луѓе, некои се одважни, некои срамежливи, но јас секогаш ќе бидам за оние џентлмените кои се уште се трудат да ја освојат жената и нејзиното срце наместо да се кријат зад социјалните мрежи“, заклучи пејачката.

Прочитај повеќе

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen − four =

Прочитај повеќе

Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Слободен печат

Брајант и Коелјо заедно пишувале книга за децa: Кога слушнал дека загинал, писателот решил сѐ да избрише

Слободен печат

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Слободен печат

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Слободен печат

Мекгрејди: Коби секогаш ми зборуваше дека сака да умре млад и да стане бесмртен (ВИДЕО)

Слободен печат