Tag : омилена

Еспресо Шоу биз

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Слободен печат
Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот...
Еспресо Секс

Секс поза која им е омилена на 93% од мажите

Слободен печат
Која е таа поза која на мажите им дава фантастичен поглед и слободен пристап до сите врели точки на женското тело? Веќе можете да претпоставите,...
Еспресо Мода

Омилена кај сите трендсетерки: Кежуал комбинација во која ќе ја поминеме пролетта и летото (ФОТО)

Слободен печат
И покрај сите раскошни пролетни и летни модни трендови, една од оние клучните комбинации од пролетниот и летниот ормар ја обожаваат сите трендсетерки. За која...