Tag : џентлмен

Забава Магазин

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Gentlemen“ е криминалистичко акционо остварување кое вреди да се погледне!

Михаило Донев
Ако одамна не сте биле во кино за да ги почувствувате вибрациите на големото платно, можеби токму нашиот најнов предлог за филм ќе биде вистински...
Еспресо Шоу биз

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Слободен печат
Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот...