Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО) - Слободен печат

Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Вереничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез уште еднаш покажа каков однос има со децата на Кристијано Роналдо кои ги родија сурогат мајки, малечкот Кристијано и близнаците Ева и Матео.

Имено таа објави фотографија на Инстаграм, на која со малечките но и со својата ќеркичка Алана Мартина, која заедно ја има со Роналдо, се на пат кон нивниот татко.

– Едвај чекаме да го видиме тато – напиша Џорџина во описот.

Имено, таа често објавува фотографии со децата на кои може да се види дека таа зазема посебно место во нивниот живот и дека е максимално вклучена во нивното одгледување. Всушност, Џорџина не крие колку им е посветена.

Да потсетиме, пред Џорџина да му ја роди ќерката Алана Мартина во 2017 година, за мајките на децата на Кристијано Роналдо не се знаеше ништо.

Имено, пет месеци пред да ја запознае неа, познатиот фудбалер ги доби близнаците Ева и Матао, а седум години претходно синот Кристијано Роналдо Џуниор.

Како што вели тој првите три деца му ги родиле сурогат мајки, а нивниот идентитет никогаш не е откриен.

View this post on Instagram

💖✈️ ¡Buen día con amor!

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Прочитајте и...  Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Озборн ја смени фризурата по која беше впечатлива! (ФОТО)

Слободен печат

Мишел Обама сподели фотографија од нејзината матура! (ФОТО)

Слободен печат

Кои се најопасните сексуални пози?

Слободен печат

Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк ги распамети мажите околу неа со своето играње! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 × 5 =

Прочитај повеќе

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Слободен печат

Џастин Тимберлејк проговори за траумите кои ги доживеа на почетокот од кариерата (ВИДЕО)

Слободен печат

Оливија Кулпо изгледа беспрекорно во трендот што ќе доминира летово! (ФОТО)

Слободен печат

Тито, Хитлер, Фројд и Сталин: Во иста година живееле во ист град!

Слободен печат

По 35 години решена мистеријата на плочата на Бајага, програмерите го дешифрираа записот (ВИДЕО)

Слободен печат

Хари и Меган својот син го одгледуваат како веган: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Слободен печат