Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО)

Марија Шерифовиќ денес го прослави својот 35-ти роденден, а честитките пристигнаа од сите страни.

– Ви благодарам за честитките. Наполнив 35. Во мојата глава сум таман некаде на половина пат… Со првата половина сум задоволна, а другата? Е, таа ќе биде сензационална, напиша пејачката на својот Инстаграм профил.

На фотографијата се гледа дека роденденот Марија, меѓу останатите, го прославила и со своето куче.

Таа сподели и видео на кое со едно момче кое го нарече „Мојот омилен пријател“ си ја испеа песничката „Среќен роденден“.

Пејачката овие денови подигна прашина во медиумите откако соопшти дека го напушта шоуто „Ѕвездите на Гранд“ каде веќе неколку години е член на жирито.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close