Погледнете како изгледаше домот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ за Велигден (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ го украсија својот дом за Велигден, така што изгледа како некоја куќа од бајките.

Фото: Инстаграм

Се е полно со шаренило, а и јајцата се украсени со различни ведри бои, додека масата е преполна со цвеќиња и различни украси.

Фото: Инстаграм

Во целата прослава беше дел и нивната ќеркичка Ника, а низ приложените фотографии ќе можете да почувствувате дел од атмосферата.

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Убавината скапо ја чинела, поради силните третмани косата ѝ опаднала, бубрезите ѝ откажале, а починала во болки!

Прочитај повеќе

Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени – размислете за тоа!

Слободен печат

„Шенон не сака да бега од вистината – таа умира“ – Пријател на славната актерка откри сè за нејзината борба со ракот

Слободен печат

Топ 10 најпопуларни имиња на кучиња за различни раси и големини

Слободен печат

Како до неодоливо и сочно месо – Маринада за месо на скара со која секое залче ќе има уникатен вкус!

Слободен печат

Анџелина Џоли на 16 и 44 години: Прашува на која слика е поубава (ФОТО)

Слободен печат

Том Хенкс сам го финансирал снимањето на неколку сцени од „Форест Гамп“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Трик на една мајка по кој плочките во бањата ќе ви блескаат

Слободен печат

Светот нема ништо да ви подари, верувајте ми – Ако сакате да имате живот, украдете го: Највредните цитати на Гијом Мисо!

Слободен печат

Хроно појадок: Зучини тава

Слободен печат

Хибискус: Моќна билка која го нормализира високиот притисок

Слободен печат

Хороскоп за 27 септември, недела – Не ја бркајте среќата, дозволете таа да ве пронајде

Слободен печат

Виц на денот: Туѓи грешки

Слободен печат