ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Актерката Џени Ли (37) чие вистинско име е Стефани Садора, некогаш беше успешна актерка во својата индустрија, но сега е бездомничка која живее од милостина во тунелите на Лас Вегас.

Последниот филм го снимила во 2016, но оттогаш нејзиниот живот се сменил целосно. На нејзе налетале холандски новинари кои правеле прилог за бездомниците во Лас Вегас.

„Некогаш бев позната и секси. И ден-денес се наоѓам на листите на најуспешни порно-актерки“, изјавила таа.

Принтскрин

Сепак, како што самата им кажала, не е несреќна поради судбината што на снашла. Всушност, смета дека со бездомниците има подлабок и поискрен однос отколку со луѓето кои биле околу неа кога била најславна. По игра на судбината, останала без својот дом и парите, но не открила повеќе детали.

Прочитајте и...  Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Нејзиниот профил на Порнхаб и денеска има повеќе од 45 илјади претплатници. Со манекенство почнала да се занимава на 19-годишна возраст, а имала само 21 година кога го снимила првиот филм за возрасни.

Во Лас Вегас, во тунелите под градот, живеат стотици бездомници. Вкупната должина на овие тунели е над 300 километри.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат