Tag : судбина

Живот Магазин Магазин слајдер

Тажна судбина: Проклетството на децата на Марлон Брандо

Слободен печат
Сѐ што свети не е злато, па така ниту децата на славните актери, кои од мали нозе се навикнати на многу пари и бројни можности,...
Ви Препорачуваме Колумни

Уште една загубена „Битка на Неретва“?

Сашо Орданоски
Како што се гледа и од последниот пример со изгласувањето на новата косовска влада, американскиот фактор на Балканот е сè уште решавачки елемент за „пробивање“...
Еспресо Шоу биз

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Слободен печат
По игра на судбината, останала без својот дом и парите, но не открила повеќе детали....
Еспресо Шоу биз

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Слободен печат
Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен татко,...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Слободен печат
Двегодишната љубов меѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез во март оваа година беше крунисана со романтична веридба на плажа. Но, некогашниот безбол играч од раните...
Еспресо Шоу биз

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...