Tag : порно

Здравје Магазин Магазин слајдер

Зошто жените гледаат филмови за возрасни?

Васко Спасоски
Кога жените јавно коментираат порно, некои велат дека уживаат да го гледаат, но повеќето ги осудуваат таквите содржини како шовинистички, плитки, површни, па дури и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најпознатиот порно-актер обвинет за силување на три жени – Му се заканува казна затвор од 90 години

Слободен печат
Еден од најпознатите порно-актери Рон Џереми (67) е обвинет за силување на три жени и за сексуален напад на четврта, објавија во вторникот обвинителите во...
Жена Магазин

Го оставила вереникот поради порно филмовите кои ги гледал – Ми се слоши кога го видов тоа!

Слободен печат
Клер Далтон била уверена дека го запознала човекот од соништата. По три ипол години врска се вериле, а таа шест месеци со вереничкиот прстен на...
Еспресо Шоу биз

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Слободен печат
Авантуристот Бер Грилс се појави ви шоуто „Good Morning Britain” и ги изненади гледачите со својот нов имиџ. Бер пуштил мустаќи поради кои на социјалните...
Жена Магазин

Мајка отворила профил на Твитер па открила дека ќерка и е порно ѕвезда

Слободен печат
Една мајка непријатно се изненадила кога открила дека нејзината 19-годишна ќерка е порно ѕвезда на Твитер. „Мислев дека Твитер е место каде што Доналд Трамп...
Жена Магазин

ОД ХЕРОЈ ДО МОНСТРУМ – Со реанимација и го спасил животот на девојката, а потоа ја претепал по што повторно завршила во болница!

Слободен печат
Тој на својата девојка и го спасил животот кога таа доживеала срцев застој. Со успешна реанимација ја вратил меѓу живите, а по 4 месеци поминати...
Еспресо Шоу биз

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Слободен печат
Некои девојки кои биле чесни сестри ја замениле кариерата и прешле во филмовите за возрасни, но постојат и актерки кои од таа индустрија се завртеле...
Еспресо Шоу биз

Порно актерот проговори за врската со Меган Марк и за тоа зошто го ОТКАЧИЛА веднаш по првиот бакнеж (ФОТО)

Слободен печат
Манекенот и некогашен порно актер, Сајмон Рекс, тврди дека некое време бил заедно со војвотката од Сасекс, Меган Маркл. Рекс неодана во некое интервју изјавил...
Еспресо Шоу биз

Порно-снимки од Сандра Африка: Пејачката вели дека има бемка на друго место, а не „таму“ (ФОТО)

Слободен печат
Српските медиуми пишуваат дека во јавноста се појавила порно-снимка од познатата пејачка Сандра Африка. Таа на видеото си ги допира градите, а во еден момент...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

Бивши пакистански дипломат паднал на интернет ШЕГА: Место жртва на бруталност, објавил ПОРНО СЦЕНА (ФОТО)

Слободен печат
Бившиот пакистански комесар во Индија паднал на смешни лажни вести неделава, објавувајќи слика од порно филм, што тој верувал дека е жртва од пукање во...