Објавени уште две прислушувани „бомби“ - Слободен печат
Хроника

Објавени уште две прислушувани „бомби“

Новите видеа се насловени „Јово Превара“ и „Комитети“. 

Откако вчера на итнернет се објавија нови прислушувани разговори, сега „Илија Громовник“ објавил уште две други.

Новите видеа се насловени „Јово Превара“ и „Комитети“.

Македонските медиуми пренесуваат дека и од порано анонимни лица објавувале одредени прислушувани разговори.

 

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close