22 C
Скопје

Ново самоубиство во Белград

Ова е четврто самоубиство во Белград за само три дена.

Маж на возраст од околу 44 години денес изврши самоубиство во својот дом во Белград, јавуваат српските медиуми. Тој се застрелал со пиштол. Ова е четврто самоубиство во Белград за само три дена.

Поврзани вести

Водачот на „Кавачкиот клан“ останува во притвор

Се истепале тројца браќа, најстариот завршил во болница, вториот е уапсен, третиот е во бегство

Бугарија го слави Денот на храброста и празникот на својата војска

Слободен печат

ВИДЕО: Невидени гужви во Србија, освен вакцини се даваат пари и ваучери во познатиот трговски центар Ушќе во Белград

В.Т.

В сабота се отвораат организираните плажи во Грција

Слободен печат

Грција ќе дозволи влез на туристи вакцинирани и со руската и кинеската вакцина

Слободен печат

Остави Коментар