Николина Пишек во најпровокативното издание досега! (ФОТО)

Хрватската водителка Николина Пишек ја заинтригира јавноста со новата објава на нејзиниот инстаграм-профил.

На фотографијата која ја сподели се гледа таа во корсет и гаќички, со халтери кои веднаш ја разбудија имагинацијата на спротивниот пол, кои ја прати во огромен број.

„Кога бев кабаре танчерка“, напишала таа во описот на фотографијата, додека коментарите испод истата само се нижеа.

Погледнете го ова издание на Николина и самите проценете дали и вам ви се допаѓа.

View this post on Instagram

When I was a cabaret dancer… 🤫 #tbt #fashionshow

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат