Нејзината куќа е како од бајките: Лидија Вукичевиќ сподели фотографија од нејзиниот омилен дел во домот! (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за дама со вкус, што се однесува до изборот на свечени тоалети и уредување на домот.

Како и многумина, таа го поминува своето време уживајќи во својата раскошна куќа која постојано сака да ја уредува по последната мода.

Неретко со публиката на друштвените мрежи знае да сподели интимни моменти од својата дневна, кујна, двор, па сега дојде ред на нејзината омилена просторија, а тоа е бањата.

„Бањата е место каде поминувам најмногу време. Се трудам да ми биде удобно во неа и многу време посветувам на својот изглед“

„Мислам дека едноставноста, добриот вкус и негата се трите основи за добар стил“, напишала актерката.

Прочитајте и...  Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Прочитај повеќе

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Оливер Драгоевиќ би му аплаудирал: Слушнете ја „Ноктурно“ во изведба на големиот талент Васил Ангелов! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа – Направете го сами!

Слободен печат

Дневен хороскоп за 4-ти јули!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Евтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат

Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат