Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Машко повеќе не можам да засакам...

Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да засакам“.

Покренаа и низа коментари за тоа што точно се однесува, а повеќе од женската публика мисли дека песната е наменета за самоуверени жени кои можат да функционираат и без мажи.

– Girl power, вели едниот коментар.

Јаховиќ и Беквалац споделија заедничка фотка која настанала во текот на снимањето на спотот.

– Наскоро… Машко повеќе не можам да засакам. Фала на оваа песна, фала на овој текст, на оваа приказна… Ова така ми требаше… за душа – напиша Наташа во описот на фотографијата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close