Tag : наташа

Забава Магазин

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат
Наташа Беквалац била приморана на кратко да ги запре подготовките за концертот закажан за 14 февруари во Белград, бидејќи и се слошило по што итно била...
Еспресо Шоу биз

Него би сакала да го бакне – Наташа Беквалац призна на кој познат маж не би му одолеала!

Слободен печат
Српската поп икона Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната година,...
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Слободен печат
Наташа Беквалац ќе го одржи првиот голем солистички концерт на 14 февруари во белградската арена Штарк, под називот “SOS za ljubav”, а сега објави тизер...
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Слободен печат
Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да...
Еспресо Шоу биз

ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Слободен печат
Наташа Беквалац денес важи за една од најубавите, но и најпопуларните пејачки во регионот. Каде и да се појави, привлекува внимание со своите песни, но...
Вести Ви Препорачуваме Регион

ИСПЛИВА СНИМКАТА ОД БРУТАЛНАТА ТЕПАЧКА ВО НОВИ САД: Тројца го нападнаа и избодоа ЗЕТОТ НА НАТАША БЕКВАЛАЦ во кафуле (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Слободен печат
Дамир Дадо Михајловиќ (37) од Нови САД е претепан и избоден вчера околу 13 часот со оштар предмет пред едно кафуле во Нови САД. Спортистот...
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац искрена: Заљубена сум и препородена

Слободен печат
Наташа Беквалац овие денови ужива на одмор во Грција, на островот Миконос, а своите следбеници на Инстаграм редовно ги части со провокативни фотки и видео...