Tag : јаховиќ

Еспресо Шоу биз

ЕМИНА И МУСТАФА НАСМЕАНИ ЗАЕДНО! Откако одекна веста дека се смириле, пејачката со една слика објасни се! (ФОТО)

Слободен печат
Се шпекулира дека Емина Јаховиќ му се вратила на поранешниот сопруг Мустафа Сандал, а сега од нив исплива и нова фотографија за која сите зборуваат....
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Слободен печат
Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да...