На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна врска.

Вага

Друштвените Ваги секогаш сакаат да бидат опкружени со луѓе. Кога се во врска, сакаат се да завршат побрзо за повеќе време да поминат со партнерот, бидејќи самотијата не е за нив.

Близнаци

Близнаците најтешко поднесуваат прекинувања. Тие секогаш мора да имаат некој со кој ќе имаат романтичен однос, инаку стануваат многу нервозни и негативни. Кога предолг период ќе бидат сами, тоа почнува да им влијае на останатите аспекти во нивниот живот, како кариерата и здравјето.

Водолија

Луѓето родени во знакот на Водолија се вистински парадокс. Тешко се врзуваат за една личност, но кога тоа еднаш ќе се случи, тие почнуваат партнерот да го сметаат како дел од себе и прекинувањето го поистоветуваат со крај на светот.

Прочитајте и...  Хороскоп за 8 април - Раковите ќе имаат проблеми со работата, Водолиите со парите

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат