нив Archives - Слободен печат

Tag : нив

Еспресо Шоу биз

Пред да спие со нив, славната пејачка партнерите ги води на тестирање за полови болести

Слободен печат
Популарната пејачка Мел Б во гостувањето во една емисија откри дека од новите партнери секогаш бара да се тестираат за полови болести. – Мислам дека...
Еспресо Мода Шоу биз

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Слободен печат
Го нарекуваат „sideflank“, а странските медиуми пишуваат дека се уште попредизвикателни од „sideboob“. Станува збор за крој на фустани кои од страната имаат шлиц до...
Магазин Семејство

Еве како мирисаат среќните луѓе: Поради ова сите сакаат да бидат близу нив!

Слободен печат
Некои луѓе имаат способност да го подигнат расположението на другите, делејќи ја својата хармонија, надеж и позитивност. Ни покажуваат дека можеме апсолутно се, а за...
Еспресо Хороскоп

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој...
Еспресо Хороскоп

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас...
Вести Регион

АЛБАНСКАТА МАФИЈА Е ПРОБЛЕМОТ НА ЗАПАДНИОТ БАЛКАН! Цела дрога оди преку нив, екстремистите имаат силни упоришта на Косово

Слободен печат
Проблем број еден за земјите од Западен Балкан не е исламскиот екстремизам, туку албанската мафија, изјави Џон Номикос, професор и директор на Инстражувачкиот институт за...
Жена Магазин

Елена заминала во Египет: „Во хотелот имаше двајца менаџери предатори, не бев внимателна и денес еден од нив е МОЈ СОПРУГ“

Слободен печат
Русинка по име Елена пред десет години се омажила за маж од Египет и оттогаш живее во харем. Некогаш сонувала да стане астронаут, актерка, произвадувач...
Еспресо Хороскоп

На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

Слободен печат
За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна...
Еспресо Секс

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Слободен печат
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Еспресо Шоу биз

Сепак има нешто меѓу нив? (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Лејди Гага и Бредли Купер повторно се во центарот на јавноста поради потенцијалното продолжување на „швалерисувањето“. Во јавноста дојдоа информации дека познатата пејачка Лејди...