• сами

ФОТО | Совршени фризури со марама кои можете сами да ги направите: 8 бохо идеи за кратка и долга коса!

8 интересни идеи за бохо фризура со марама, пробајте ги овие романтични идеи за долга и кратка коса… Доколку сакате едноставни, но ефектни и природни бохо фризури со полн дух романтика и хипи стил, ви предложуваме да направите фризура со марама. Марамата во коса делува автентично и привлечно, но не морате да ја ставите на …

ФОТО | Совршени фризури со марама кои можете сами да ги направите: 8 бохо идеи за кратка и долга коса! Read More »