Модерно семејство: Музичарот на зимување со сегашната и поранешната партнерка (ФОТО)

Во Аспен, еден од најпопуларните ски-центри во светот, особено меѓу славните личности, овие денови, доколку судиме според папарацо фотките престојуваат и поранешните сопружници Крис Мартин и Гвинет Палтроу, како и нивната ќерка Ејпл.

Но, тоа секако не се сите членови на нивната зимска дружина. Имено, на зимувањето со нив дошле и новата девојка на Крис, Дакота Џонсон, но и сегашниот сопруг на Гвинет, Бред Фалчук.

Ова не е прв пат поранешните сопружници да уживаат во друштво на ќерките, па и на своите нови партнери им покажуваат дека дури и со поранешните партнери можат да останат во пријателски односи.

Погледнете неколку фотографии од нивниот одмор…

 

 

Прочитајте и...  Внесете свежина во спалната - Еве како повторно да ја разгорите страста помеѓу вас и вашиот партнер

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат