Машко или Женско – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Машко или Женско

Малиот Трпе ја прашува мајка си
– Мамо, кога ме правевте што сакаше да бидам машко или женско?
Мајката одговара:
– Сине, јас сакав само да гледам филм !

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close