Манекенката Дејана ја заскокотка фантазијата на мажите (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Манекенката Дејана ја заскокотка фантазијата на мажите (ФОТО)

Дејана позираше во фустан со кој ја истакна нејзината секси фигура.

Српската манекенка Дејана Живковиќ позираше во предизвикувачко издание. Таа веќе долга низа години важи за една од најатрактивните модели, а со новата фотографија го оправда тој статус.

Дејана позираше во фустан со кој ја истакна нејзината секси фигура.

Мажите беа особено воодушевени за секси облините кои оваа манекенка ги истакна во преден план.

Погледнете уште неколку нејзини секси и жешки фотки…

View this post on Instagram

One two threeeee

A post shared by Dejana Zivkovic (@dejanazivkovic) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close