• манекенката

ФОТО | Наоми Кемпбел стана мајка на 50 години: Манекенката шокираше со објавата на Инстаграм

Наоми Кемпбел стана мајка на 50 години, а тоа го сподели на својот Инстаграм профил… Топ моделот Наоми Кемпбел стана мајка на девојче на 50 години, објави таа на својот Инстаграм профил. Таа ја објави оваа убава вест држејќи ги нозете на бебето во раката. „Прекрасен мал благослов ме избра мене да ѝ бидам мајка. …

ФОТО | Наоми Кемпбел стана мајка на 50 години: Манекенката шокираше со објавата на Инстаграм Read More »