КРВАВ МЕДЕН МЕСЕЦ: Млад Србин се самоуби во Турција – Слободен печат
ВестиРегион

КРВАВ МЕДЕН МЕСЕЦ: Млад Србин се самоуби во Турција

Причините за ваквата страшна и брутална одлука уште не се познати

Србин на 35-годишна возраст извршил самоубиство во хотел во Турција, каде бил на меден месец со својата сопруга. Тој скокнал од терасата на хотелската соба каде биле сместени.

Србинот е од Нови Пазар, а причините за самоубиството сè уште не се познати. Тој во Турција заминал со својата жена, со која биле штотуку венчани.

Повеќе информации се очекуваат подоцна во текот на денот, откако ќе биде сослушана и сопругата, која е во шок поради настанот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close