Кралицата Летиција во панталоните на кои секоја жена им верува: Може да се носат во секаква комбинација! (ФОТО)

Кралскиот брачен пар пристигна на службен состанок со сите додатоци за во новата „нормална“ ситуација што го зафати целиот свет. Кралот Фелипе и кралицата Летиција носеа заштитни маски и ракавици.

Profimedia

Кралицата во овие нови услови и понатаму е верна на прекрасниот моден стил кој со години го негува, па за оваа прилика одбра многу пристојна комбинација. Таа класичната модерна јакна-сако ја искомбинира со едноставни црни панталони и салонки во иста боја.

Profimedia

Кога ќе снемаме инспирација за облекување или кога сакаме да играме на сигурно и одбираме неутрални панталони за било која прилика, тогаш сигурен избор кој го бираме се црните модели. Секоја жена им верува на овие панталони и ќе ги одбере оние кои се кроени по нејзин вкус. Црните панталони ги сакаме, бидејќи се сестрани и навистина незаменлив дел од женската гардероба.

Прочитајте и...  ФОТО: Тамара Тодевска се пофали со „новите усни“

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар