Кетрин Зита Џонс несакајќи му ја пресече ногата на Мајкл Даглас (ФОТО)

Актерката Кетрин Зита Џонс на Инстаграм за Божиќ објави семејна фотографија од одморот во Зимбабве.

Наместо насмеаните лица на Кетрин и Мајкл Даглас и нивните деца, синот Дилан и ќерката Карис, на фановите им „падна во око“ нешто друго – пресечената нога на Мајкл Даглас.

Изгледа дека Кетрин малку се заиграла со Фотошоп, а пред објавата на фотографијата не го забележала пропустот кој го направила.

„Кој генијалец стои зад ова уметничко дело“, „Твојот маж нема нога“ и „Што му се случило на Мајкл“ се само некои од бројните коментари кои се намножија под фотографијата.

Кога сфатила каква грешка направила, Кетрин ја избришала фотографијата и објавила две нови на кои Мајкл Даглас ги има двете нозе.

Прочитајте и...  Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

„Ногата на Мајкл исчезна. Да, исчезна во Африка, но ја пронајдовме и му ја сошивме назад“, се пошегува таа.

View this post on Instagram

Greetings to one and all!!❤️

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат