Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Румер Вилис проговори за своето прво сексуално искуство…

Румер Вилис, 32-годишната ќерка на Брус Вилис и Деми Мур проговори за своето лошо прво сексуално искуство кое не и било по волја.

Таа вели дека тогаш била тинејџерка и дека од денешна перспектива тоа не било ниту исправно ниту во ред. Таа откри дека тоа го направила со постар човек.

– Не бев злоставувана, ниту силувана, но всушност не кажав да. Не бев возбудена поради тоа. Но, не кажав ниту не. Само пуштив да се случи тоа, изјави Румер.

Фото: Инстаграм

Таа додаде дека смета дека тој човек требало да провери како се чувствува таа и дека тоа е машка одговорност, одговорност на еден џентлмен.

Прочитајте и...  ФОТО | Ја шокирала јавноста, а папата фрлил анатема на неа: Вака изгледала првата Мис на светот!

– Не значи не, но што доколку не можеш да го изговориш?, се запраша Румер.

Поврзани вести

Свршеникот на Џенифер Лопез сподели интимни моменти од Денот на благодарноста

Слободен Печат

Одбиена жалбата на Џони Деп во случајот против списанието „Сан“

Слободен печат

Васко Серафимов и Златан Миливојевиќ со заедничка нова нумера, слушнете ја (ВИДЕО)

Слободен печат

Параметрите за хемостаза, како маркери за прогноза кај пациенти со можна инфекција со ковид-19

ВИДЕО | И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“

Слободен Печат

Шер го потрошила своето богатство: Дали славната пејачка се бори со егзистенцијални проблеми?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanianBulgarian