ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЕспресоМодаШоу биз

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Јелена носела тиркизен краток фустан во комбинација со ефектен накит со морски мотиви.

Пејачката Јелена Карлеуша вчера блескаше на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиниот вчерашен стајлинг на сите им „падна во око“.

Имено, пејачката носела тиркизен краток фустан во комбинација со ефектен накит со морски мотиви.

Страницата на социјалните мрежи на Инстаграм, која се знаимава со модните идеи на Јелена Карлеуша, го прикажа ценовникот.

Фустанот за кој се определила поп дивата чини 1.815 евра, чевлите вредат 120 евра, обетките во облик на морско коњче 320 евра, додека шнолките 50 евра.

Вкупната вредност на целосниот стајлинг на Јелена изнесува вкупно 2.300 евра.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close