Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Синоќа Јелена Карлеуша одржа онлајн-концерт за памтење и со досега невидениот спектакл воодушеви околу 100.000 луѓе кои го следеа нејзиниот концерт на апликацијата YouBox.

принтскрин/Youbox.rs

Карлеуша, една од најголемите регионални ѕвезди, како што вети, со својот концерт во живо повторно ги помести границите.

принтскрин/Youbox.rs

На бината и се придружија девојките од групата „Хурикејн“, и сите четири со секси кореографијата публиката ја оставија без зборови.

принтскрин/Youbox.rs

Карлеуша во свој стил на бината слета со хеликоптер, што ја воодушеви публиката. Како што и порано рече, сама смислувала како ќе се појави на сцената, а нејзиното секси издание никого не остави рамнодушен.

принтскрин/Youbox.rs

За еден час Јелена смени дури четири комбинации на облека.

принтскрин/Youbox.rs
принтскрин/Youbox.rs
принтскрин/Youbox.rs
принтскрин/Youbox.rs
принтскрин/Youbox.rs

 

View this post on Instagram

What a night! Thank you all! SWIPE😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

 

 

 

Прочитајте и...  Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат