Како Талат од „Преспав“ ќе изгледа за неколку години (ФОТО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Како Талат од „Преспав“ ќе изгледа за неколку години (ФОТО)

Дритон ја искористи апликацијата „Faceapp“ и покажа како ќе изгледа за неколку години.

Дритон Вејсели публиката ја освои по неговата улога на рецепцинорот Талат во серијата „Преспав“.

Со својот хумор тој успеа да ја насмее македонската публика, а со неговата улога во серијата стана еден од омилени актери.

Дритон ја искористи апликацијата „Faceapp“ и покажа како ќе изгледа за неколку години.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close