Избувна пожар во Кисела Вода (ФОТО+ВИДЕО) – Слободен печат
Хроника

Избувна пожар во Кисела Вода (ФОТО+ВИДЕО)

Пожар избувна во скопската населба Кисела Вода, поточно во подземните гаражи на трговскиот центар кај Стара рампа.

Најверојатно станува збор за запалена инсталација, а во моментов екипите на Пожарната бригада се на терен обидувајќи се да го стават пожарот под контрола.

Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close