ХИТ! ОВА СЕ ТРАМПОВКИ: Чорапи со ликот на американскиот претседател, имаат дури и коса! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

ХИТ! ОВА СЕ ТРАМПОВКИ: Чорапи со ликот на американскиот претседател, имаат дури и коса! (ВИДЕО)

Трамп се ракуваше со Нунгесер кој прво му ги покажа чорапите, па потоа му подаде рака.

Претседателот на САД, Доналд Трамп беше воодушевен кога пристигна на езерото Чарлс каде го дочека гувернерот на Луизијана, Били Нунгесер кој носеше чорапи со ликот на американскиот претседател.

Трамп се ракуваше со Нунгесер кој прво му ги покажа чорапите, па потоа му подаде рака.

Чорапите на еден сајт се опишани како „Доналд Трамп чорапи со мека, раскошна коса која може да се обликува, чешла, исече и зафркава. Променете го претседателскиот стил така да одговора на вашето расположение!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close