Гвинет Палтроу знае како да рекламира: Ова мириса како мојата вагина! (ФОТО)

„Ова мириса како мојата вагина“, гласи називот на свеќата која чини 75 американски долари.

Познатата американска актерка и пејачка Гвинет Палтроу, досега ја изненадуваше јавноста со своите бизарни потези и начини на кои се грижи за сопствениот изглед, меѓутоа нејзината свеќа која неодамна ја претстави ги стави сите овие работи во втор план.

Холивудската ѕвезда смета дека сите сакаат да имаат свеќа која мириса како вагина!

Уште поинтересно е тоа што се покажа дека таа е во право, така што производите кои беа објавени на нејзината страница, веднаш беа распродадени.

„Идејата за свеќата првично беше шега помеѓу експертот за парфеми Даглас Литл и Гвинет, кои заедно работеа на миризбата. Гвинет за една свеќа рече дека мириса како вагина, а тоа е интересен, убав, секси и сосема неочекуван мирис“, стои во описот на страницата каде е објавен овој производ.

„Ова мириса како мојата вагина“, гласи називот на свеќата која чини 75 американски долари.

На страницата, нејзиниот мирис е опишан како „мешавина од неколку билки“.

Гвинет својта линија „Goop“ ја започна во 2008 година, а помеѓу предметите кои ги продаваше беше и златен вибратор вреден 15.000 долари.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат