1 C
Скопје

Фризурата на Џенифер Гарнер: Актерката ги насмеа своите фанови со фотографија од детството

Американската актерка Џенифер Гарнер (48) објави фотографија од своето детство, па се пошегува на сметка на својата фризура уште од младоста.

Имено, поранешната сопруга на Бен Афлек на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од нејзиното детство, а бидејќи косата не ѝ е убаво потстрижана на сликата, таа објасни.

Instagram
Instagram

Понекогаш потстрижувањето од 8 долари можеше да излезе убаво, но не секогаш“, напиша познатата актерка под објавата.

Таа ги насмеа своите следбеници со оваа фотографија, а еден обожавател ѝ напиша дека нејзиниот син Сем Афлек изгледа исто како неа во нејзината младост.

Instagram
Фотографијата што ја сподели Џенифер / Instagram

Гарнер ги има осумгодишниот син Сем, ќерката Виолет (14) и Серафина (11) со поранешниот сопруг Бен Афлек (48), кој моментално е во врска со актерката Ана Де Армас (32) а се шпекулира и дека неодамна ја запросил.

Џенифер и Бен се во добри односи, актерката неколку пати се обиде да му помогне да се справи со зависноста од алкохол, сепак, кога тие обиди станаа неуспешни, се разведе од него во 2018 година.

Instagram
Џенифер со децата / Instagram

Некое време се „шушкаше“ дека започнала романса со нејзиниот колега Бредли Купер, но двајцата не се осврнаа воопшто кон таа приказна, па ниту ја потврдија ниту ја демантираа.

Џенифер засега ужива во друштво на своите три деца, а во една прилика изјави дека се уште не е подготвена за нова љубов.

Преземено од Еспресо.мк

Прочитајте и...  4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Поврзани вести

Го анализирате секој детал? Избалансирајте ги вашите мисли

Слободен Печат

Тајчи: Бев силувана и сметав дека тоа е по моја вина!

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ со нова девојка: Мустафа Сандал објави фотографија со 20 години помладата Мелис

Слободен печат

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

Остави Коментар