Еве како изгледаат сопругите на познатите актери: Животот во сенката на големата слава! (ФОТО)

Познатите актери секогаш се во центарот на внимание, додека жените ширум светот им завидуваат на нивните сопруги.

Меѓутоа, малкумина знаат кои се тие и со што се занимаваат…

Вуди Харелсон и Лаура Луи

Вуди се женеше два пати. Првиот пат беше во брак со Ненси Симон, а заедницата траеше само една година. Неговата втора сопруга е Лаура Луи која му беше помошничка, а во брак се од 2008 година. Парот има три ќерки и живее во многу среќен брак.

профимедиа

Кристијан Бејл и Сандра Блажиќ

Изгледа дека Кристијан Бејл е вистински семеен човек и дека е во среќен брак околу 20 години. Неговата жена е поранешна манекенка, лична асистентка и шминкерка на Винона Рајдер – Сиби Блашиќ. Парот има две деца: ќерка и син.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!
профимедиа

Николај Костер – Валдо и Нукака Костер – Валдо

Ѕвездата од серијата „Игра на тронови“ се венчал во 1997 година со гранландската актерка и победничката на Мис Гренланд, Нукака Мотзфелд. Парот има две ќерки.

профимедиа

Пирс Броснан и Кили Шеј Смит

По трагичната смрт на неговата прва сопруга, Пирс тагувал полни 10 години. По тој период ја запознал Кили Шеј Смит која се занимавала со новинарство. Парот се заљубил и од 2001 година е во брак.

профимедиа

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат