Елена „Живот со Стил“ се закити со веренички прстен

елена живот без стил
Фото: Принтскрин / Instagram

Иако новата 2022 година само што започна, се чини дека новогодишните желби на Елена Стефановска веќе се исполнија – за неа ова ќе биде година успешна на љубовен план!

За новогодишниот пречек Елена замина во снежната Москва заедно со своето момче Бојан Најдоски, каде ја чекаше полноќно изненадување. Имено, оваа Нова Година за неа ќе остане запаметена по тоа што таа го кажа судбоносното „да“.

„Кажав ДА“, напиша накратко Елена на англиски јазик на објавата од прстенот под диско топка.

Честитки до среќната двојка!

 

Видео на денот